Kontakt Roskilde Gymnastikforening på tlf.: 52 24 19 24 eller på mail: kontakt@roskildegf.dk

 

Roskilde Gymnastikforening har telefontid:

mandag & onsdag kl. 16.30 - 19.00 samt tirsdag & fredag kl. 16.30 - 18.00.

Kontoret i Idrættens Hus, Kildegården 1, 4000 Roskilde er åbent:

mandag & onsdag kl. 16.30 - 19.00.

­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­______________________________________________________________________________

Har du spørgsmål vedrørende holdene, kan den holdansvarlige person nedenfor, kontaktes på hverdage efter kl. 16.30.

Springhold & Parkour:

Esben Ro Egebo Buhl: 31 62 76 30 / buhl@roskildegf.dk

Trampolinhold:

Birgitte Bjerring: 40 84 10 94 / birgitte@roskildegf.dk  

Unicykling :

Lars Walmod: 27 63 83 87 / walmod@roskildegf.dk

Sports Acro:

Helle Nordahl: 23 73 90 52 / nordahl@roskildegf.dk

Børne- & Familiehold:

Marlene Rasmussen: 21 93 22 40 / marlene@roskildegf.dk

Motionshold:

Bente Lindegaard Magnusson: 20 41 55 42 / bente@roskildegf.dk

Rope skipping, Rytme & Dans, Dansepigerne & Team Novus – Rytmehold:

Helle Nordahl: 23 73 90 52 / nordahl@roskildegf.dk

Dance-Fit, Omnia – Rytmehold & Hatha-Yoga:

Lisbeth Walmod: 52 24 19 24 / kontakt@roskildegf.dk

Webmaster:

Rolf Bluhme Hansen: 53 62 90 84 / bluhme@roskildegf.dk

 

Følg med

Nyheder - Vis alle

Events - Vis alle