Kontakt Roskilde Gymnastikforening på tlf.: 52 24 19 24 eller på mail: kontakt@roskildegf.dk


Roskilde Gymnastikforening har telefontid:

mandag & onsdag kl. 16.30 - 19.00 samt tirsdag & fredag kl. 16.30 - 18.00.

Kontoret i Idrættens Hus, Kildegården 1, 4000 Roskilde er åbent:

mandag & onsdag kl. 16.30 - 19.00.

­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­______________________________________________________________________________

Har du spørgsmål vedrørende holdene, kan den holdansvarlige person nedenfor, kontaktes på hverdage efter kl. 16.30.

Spring & Parkour:

Esben Ro Egebo Buhl: 31 62 76 30 / buhl@roskildegf.dk

Trampolin:

Lars Walmod: 27 63 83 87 / walmod@roskildegf.dk

Sports Acro:

Helle Nordahl: 23 73 90 52 / nordahl@roskildegf.dk

Børn & Familie:

Kim Jørgensen: 27 50 09 80 / mjoergensen@roskildegf.dk

Uni Cykling, CrossGym, Hit-Fit, Glad Motion, Seniordamerne, Senior Hold Dig i Form, Pilates & Effekttræning:

Bente Lindegaard Magnusson: 20 41 55 42 / bente@roskildegf.dk

Rytme & Dans fra 6 år, Team Novus – rytme, Foxy Ladies and Gentlemen – rytme & Dansepigerne:

Hella Nordahl: 23 73 90 52 / nordahl@roskildegf.dk

Voksen/Barn 2-3 år & Krudtuglerne 3-5 år:

Hanne Hede: 20 33 37 78 / hanne@roskildegf.dk

Webmaster:

Rolf Bluhme Hansen: 53 62 90 84 / bluhme@roskildegf.dk

Følg med

Nyheder - Vis alle

Events - Vis alle